Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od pomocy przy prezentacji nieruchomości, poprzez opiekę prawną oraz pomoc przy pozyskiwaniu niezbędnych dokumentó wymaganych do sprzedaży nieruchomośc.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez różnego rodzaju szkolenia. Legitymujemy się licencją zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 2433, nadaną przez Prezesa UMiRM oraz ubezpieczenie oc.

Posiadamy bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie warszawskiego rynku nieruchomości. Mamy bażę Klientów, którzy poszukują może Pańtwa nieruchomości.

Zapraszamy

 

Informujemy, że umieszczenie przez firmę Wiktoria informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

- administratorem danych jest Firma Wiktoria Ireneusz Obarski z siedzibą w Warszawie (00-521), przy ul. Hoża 29/31 lok. 23;
- Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem;
- ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne